Çeliktepe Baymak Kombi Servisi Hizmet Bilgileri

Çeliktepenin teknik servisi olarak Kombi ürünlerinizin tüm sorunlarını kısa zamanda çözüme ulaştıran firmamız  Çeliktepe Baymak Kombi Servisi olarak sizlere en iyi ve en güvenilir servis hizmetini vermektedir. Firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve bu hizmetlerini sadece garantisi tükenmiş cihazlara hizmet vermektedir. Garantisi devam eden cihazlara servis hizmeti vermemekteyiz eğer cihazınızın garantisi devam ediyorsa sizlerin en kısa zamanda Çağlayan Baymak Yetkili Servis‘e ulaşmanız gerekmektedir.

Tasarruf ve konforu aynı anda size sunan Baymak markasının üretmiş olduğu tüm kombi modellerinin servis hizmetini vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çeliktepe Baymak Kombi Bakımı
  • Çeliktepe Baymak Kombi Petek Temizliği
  • Çeliktepe Baymak Kombi Arıza Servisi
  • Çeliktepe Baymak Kombi Parça ve Kart Tamiri
  • Çeliktepe Kombi Teknik Servisi

Kombi cihazlarınızın Petek Temizliği hizmetinide veren firmamız bu hizmetlerini bu işler için özel olarak üretilmiş makineler ile yapmakta ve temizlikten sonra kombi cihazlarınızın performansı %30 oranında artmaktadır aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Hizmetlerimizden yardım almak ve arızalı kombi cihazlarınızın tamiri için bizlere aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Baymak Kombi Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25 Whatsapp İletişim

Hizmetlerimizi verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıdadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir