Feriköy Buderus Servisi Hizmet Bilgileri

Buderus markalı kombilerinizin bakımlarını, parça değişimlerini ve kart onarımlarını aynı gün içinde yerinde tamir hizmetini vermekteyiz bu vermiş olduğumuz hizmetlerden sonra sizlere vermiş olduğumuz işçiliğe ve sıfır parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz. Arızaların tamirlerinden sonra sizlere yazılı ve sözlü olarak firma resmi formumuz ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Kombi bakımlarının yapılması cihazlarınızın en başta daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır cihazlardaki temizlik ve gerekli bakımların yapılması cihazlarda karşılaşmış olduğunuz arızaların daha oluşmadan çözümlenmesini sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Feriköy Buderus Kombi Bakım Hizmeti
  • Feriköy Buderus Kombi Petek Temizliği
  • Feriköy Buderus Kombi Parça Değişimi
  • Feriköy Buderus Kombi Kart Tamiri
  • Feriköy Buderus Kombi Arıza Servisi
  • Feriköy Buderus Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

FeriköyBuderus Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir