Kağıthane Kombi Servisi

Kağıthane ve civarına Kombi ürünlerinizin tamirini ve bakımlarını yapan firmamız kombinizde yaşamış olduğunuz herhangi bir sorunda aynı gün içinde sizlere Teknik Servis hizmeti vererek cihazınızdaki tüm sorunları kısa bir zamanda çözümünü sağlamaktadır. Kombi ürünlerinizin aynı zamanda bakım ve petek temizliğinide yapan firmamız ürünlerinizin performans kontrollerinide yapmaktadır. Hizmetlerimizden başlıcaları hemen aşağıdadır.

Kağıthane Kombi Petek Temizliği

Kombi petek temizliği hizmetlerimizden tüm Kağıthane ve civarındaki bölgelere Petek Temizliği  hizmetinde bulunan firmamız kombi peteklerinizin içlerini tüm çamur ve tortulardan arındırmaktadır. Bu işlemleri makine ve ilaçlı olarak yapmakta ve takribi 30-45 dakika kadar sürmektedir.

Kağıthane Kombi Arıza Servisi

Kombi arızalarınızı ve parça değişimlerini en uygun fiyatla tamir eden servisimiz işlemler daha yapılmadan önce size fiyat bilgisi vermektedir. Bu fiyatlar doğrultusunda tüm işlemler yapılmaktadır. Arızaların sorunu giderildikten sonra yapılan tüm işlemler resmi servis formu ile bilgilendirilmektesiniz.

Kağıthane Kombi Bakım Servisi

Periyodik bakımları yapan firmamız her sene bu işlemi yaptırmanızı önermektedir bu sayede daha az arıza ile karşılaşır ve daha performanslı ısınım sağlanmaktadır. Kombi bakımı arıza onarımı olarak düşünmeyiniz bakım arıza olmasın diye alınan bir önlem olarak görünüz.

Kağıthane Kombi Teknik Servisi

Teknik sorularınız yada danışmak istediğiniz herhangi bir şey varsa bizlere ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

Kağıthane Kombi Söküm ve Montaj Servisi

Kombinizi söktürmek yada montaj yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşarak bu işlemleri yaptırabilirsiniz gerek kombi montajı gerekse peteklerin sökümü ve montajı hizmetlerimizden gün içinde yararlanabilirsiniz.

Kağıthane Kombi Kart Tamiri

Kombi kartlarınızdaki arızaları tamir ettirmek istiyorsanız firmamız bu işlemleride yapmaktadır kartlarınız en kısa zamanda tamirleri yapılmakta ve cihazınıza montajı yapılmaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Eyüp Ariston Kombi Servis Numarası
0212 235 23 30
0546 238 72 25 Whatsapp İletişim

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir