Ortaköy İnverter Klima Servisi

İnverter klima teknik ve arıza servis hizmetlerimiz 12 yılı aşkın uzman kadromuzla sürdürmekteyiz. Teknik çalışanlarımız işinin ehli olarak hizmet sunmaktadırlar. Her bir çalışanımızı özenle seçerek inverter klimalarda yetiştirerek sizlerin hzimetine sunmaktayız. Ortaköy ve tüm civarlarında inverter klima servis ağımızla gezici servis araçlarımızla en hızlı klima servis hizmetlerimizi güvenilir ve kaliteli şekilde bir yıl işçilik ve parça garantili sunmaktayız.

Ortaköy Klima Arıza Servisi

Arızalı klimalar özellikle yaz aylarının kavurucu sıcaklarında kullanıcıları etkilemektedir. Bizler klima servisi olarak her marka ve model klimalarınızın arızalarına bakmaktayız. Uzman ekip tecrübeli teknik çalışanlarımızla uzun yıllarında verdiği tecrübeyle tüm klima arızalarını hızlı bir şekilde en güvenilir ve kaliteli olarak siz değerli müşterilerimize sunamkatyız.

Ortaköy Klima Onarım Servisi

Klima onarım hizmetlerimiz en hızlı bir şekilde sürmekte olup sizlerden gelecek klima onarım servis kayıt doğrultusunda hızlı bir şekilde gezici servis araçlarımızla aynı gün içerisinde acil klima onaraım hizmetlerimizi sunmaktayız..

Ortaköy Klima Tamir Servisi

Teknik servis olarak klimanızda doğacak bir tamirat işlerinde bize ulaşmanız için Servis iletişim numaralarımız olan 0212 254 04 44 – 0212 235 51 18 – 0546 238 72 25 numaramızdan bize wahtsapp üzerinden resim ve sorunlu klimanızın videosunu atarak yardım alabilirsiniz.

Ortaköy Klima Bakım Servisi

Klima bakımlarınızı her yıl iki (2) defa yaptırmanız gerekmektedir aksi takdirde bakımı yapılmayan klimalar hastalık saçmaktadır günümüzdede covid-19 korona hastalığınında tüm dünyayı kavurmasındanda dolayı klima bakımlarının değeri tüm dünyada artmıştır her yıl özellikle kış aylarında sıcak konumda çalışacakak olan klimalrın bakımlaraı dahada önem kazanmıştır sıcak ortamlarda bakteriler ve mikroplar etkili olduğundan klima bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir.

Ortaköy Klima Teknik Servisi

Teknik servis firmamız tüm klima modellerine ve tüm klima markalarını ve çeşitlerine servis hizmeti sunmaktadır. Bunal ev tipi klima, vrf klima, vrs klima, kanallı klima, mobil klima, salon tipi klima, inverter klima, split tipi klima, kaset tipi klima olamak üzere ayrılan tüm klimalarınıza bakım arıza ve montaj hizmeti sunmaktayız.

Ortaköy Klima Söküm Servisi

Klima söküm hizmetlerimiz tüm istanbul avrupa ve anadolu yakasında bireysel ve toplu olarak ev tipi ve merkezi klima söküm olarak sunmaktayız.

Ortaköy Klima Montaj Demontaj Servisi

Klima montaj servisi olarak hızlı ve tecrübeli kadrolarımızla her daim önceliğimiz müşteri memnuniyeti olarak çalışmaktatyız. sizlere en kaliteli klima montajı ve en güvenilir klima montajını sunmaktayız.

Ortaköy Vrf Klima Servisi

Merkezi klima olarak hayatımıza giren vrf klimalar genelde alışveriş merkezlerinde bankalarda ve rezidanslarda bulunan bir sistem olarak artık yeni yapılardada kullanıma girmiştir bizler bu yeni sisteme ayak uyduran nadir firmalardan olarak söküm, arıza, bakım ve montaj işlerinizi yapmaktayız.

Ortaköy Split Klima Servisi

Ev tipi diye tarif edilen bu klima çeşiti her yerde karşımıza çıkan iç ünitesini düz bir duvara asılı olarak gördüğümüz klimalardır dış ünitesi dışarıya kurulan bu klimalar hayatımızın her yerinde yer almış olarak bizler hizmet sunmak ve konfor sağlamaktadır.