Kurtuluş Buderus Servisi Hizmet Bilgileri

Kurtuluş’un en güvenilir Teknik Servisi olarak cihazlarınızın tüm sorunları en kısa zamanda tamir ederek sizlere güvenilir  teknik servis hizmetinde bulunmaktayız. Cihazlarınızdaki elektronik arızalarında  cihazın elektronik kartı elektronik bölümümüzde tamiri yapılıp en kısa sürede tekrar takımı ile sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlamaktadır.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Kombi bakımlarının yapılması cihazlarınızın en başta daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır cihazlardaki temizlik ve gerekli bakımların yapılması cihazlarda karşılaşmış olduğunuz arızaların daha oluşmadan çözümlenmesini sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Kurtuluş Buderus Kombi Bakım Hizmeti
  • Kurtuluş Buderus Kombi Petek Temizliği
  • Kurtuluş Buderus Kombi Parça Değişimi
  • Kurtuluş Buderus Kombi Kart Tamiri
  • Kurtuluş Buderus Kombi Arıza Servisi
  • Kurtuluş Buderus Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

KurtuluşBuderus Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir