Şişli Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Tüm istanbul da tecrübeli ve güvenilir arçelik teknik ve arıza servisini olarak her zaman kaliteden ve güvenden yana hizmet sunmaktayız. Arçelik beyaz eşyalarınız arçelik klima ve kombilerinizi bize gönül rahatlıyla teslim edebilirsiniz. Uzman kadromuz ve işinin ehli teknisyenlerimizle her zaman siz değerli müştyerilerimize şişli arçelik servisi olarak 1 yıl garantil,i hizmet sunmaktayız. Arıza tamir bakım gibi sorunlarınızda bize 0212 254 04 44 – 0546 238 72 25 – 0533 564 32 73 numaralardan ulaşarak servis kayıt açtırmanız yeterlidir.

Tecrübeli Şişli Arçelik Servisi ekiplerimizle hızlı ve çabuk arçelik servis hizmeti sunuyoruz. Yerinde arçelik servisi politikamızla; Arçelik marka cihazlarınıza sizlerin önünde arçelik servis hizmeti sunuyoruz. Ustalarımız gerek görürse veya cihazınızda ciddi bir sorun varsa, cihazınız servis aracımıza yüklenerek Şişli Arçelik Servisi atölyelerine getirilerek servise sokulur. Servis işlemleri sonucunda cihazınız gerekli testlere sokulur. Kontrolleri tamamlandıktan sonra da size teslim edilir.

Service title
0212 235 51 18
0546 238 72 25 | 0212 254 04 44

Şişli Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Uzman kadrosuyla istanbul genelinde arçelik teknik servis hizmetlerini sunan firmamız sizlere en etkili arçelik bulaşık makinesi arızalarında etkin bir servis anlayışı içerisinde hizmet sunmaktadır. her zaman müşteri memnuniyetini gözeten uzman kadromuz sizlere en güvenilir hizmeti sunma garantisi vermektedir..

Şişli Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Şişli Arçelik Buzdolabı Makinesi Servisi

Şişli Arçelik Elektirikli Süpürge Makinesi Servisi

Şişli Arçelik Lcd, Plazma, Led Televizyon Servisi

Şişli Arçelik Fırın Servisi

Şişli Arçelik Set Üstü Ocak Servisi

Şişli Arçelik Klima Servisi

Şişli Arçelik Kombi Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir