KEMERBURGAZ Kombi Arıza Servisi

Kombi servisi alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimiz sizlere hizmet sunmaktadır. Önce kombinizin arızasını tespit ediyoruz ve sonrasında size yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Hangi yolun sizin için mantıklı olacağına birlikte karar veriyoruz. Verdiğimiz tüm kombi arıza iş ve işlemlerimiz garantilidir. Ayrıca tamirlerimizde sadece orjinal parça kullanılmaktadır.
Kombi modeliniz her ne olursa olsun garantili hizmet verilmektedir. Yoğuşmalı kombi ve hermetik kombi tamir servisiyiz.
Dolayısıyla olabilecek kombi arızalarının önüne geçmiş olursunuz. Size sunacağımız hizmetin kusursuz olması bizim için en önemli unsurdur. Her yaptığımız işin kalitesini bir sonraki işimize taşır, üzerine daha fazlasını ekleriz. Hizmet kalitemizde hem fazlası sloganı ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

KEMERBURGAZ Kombi Teknik Servisi Servisimiz uzun yıllardır hizmet vermekte olan daima yenilikçi bakış açısı için çaba gösteren kaliteli bir servis için çalışmalarına ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı ilke edinmiştir. Servis personellerimizin kombilerin teknik bilgileri ve pratiklikleri sayesinde siz değerli müşterilerimize daha özverili bir hizmet için güler yüzlü ve titiz işçilik sağlamaktadır. Düzenli bakımları yapılmayan kombilerde, geleceğe yönelik sorunlar yaşamanız olasıdır. Kombi bakımını yaptıranlar enerji tasarrufu elde ederek daha az fatura öderken, kombilerinin uzun ömürlü ve verimli olmasını da sağlar.

KEMERBURGAZ Kombi Bakım Servisi
Kombi Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile kombilerinizin yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Kombi periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor. Türkiye’nin hemen her semtine ulaşan servis ağı ile Servis Home uzman desteği yanınızda. Kombi Bakım Servisi işlemleriniz için Servis Talep Formunu doldurabilir ya da Kombi Bakım Servisi çağrı merkezi numarası olan 0212 254 04 44 ve 0546 238 72 25 nolu numarayı arayabilirsiniz.


KEMERBURGAZ Kombi Onarım Servisi

Hizmetini almış olduğunuz kombi tamir onarım ve bakım işleri için ödemenizi iş bitiminde nakit yada kredi katınızla kolayca yapabilirsiniz. Resmi firma garanti hizmetimiz ile bizden aldığınız tüm servis hizmetleri garanti altındadır. Olası aynı yerden oluşabilecek arızalarda tekrar ödeme yapmak zorunda kalmaz garantiden faydalanabilirsiniz.

KEMERBURGAZ Acil Kombi Arıza Servisi
Sıcacık yuvalar için aynı gün aynı saat Acil arıza servisi hizmeti vermekteyiz. Sıcak yuvalar soğumasın diyorsanız değerli müşterilerimiz adres istanbul kombi Teknik Servisimiz acil kombicim hattına ulaşmak için 0212 254 04 44 ve 0546 238 72 25 den arayınız. Siz değerli müşterilerimiz 7/24 arayabilir ulaşabilirsiniz.

KEMERBURGAZ Teknik Arıza Servisi
Değerli müşterilerimiz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gece gündüz demeden projeler geliştirip hizmet verebilmek için tüm ağları ve şubeleri büyüttük 7/24 saat hizmet vermekteyiz. istanbul kombi servisi hafta içi müsait olmayan zamanı kısıtlı olan müşterilerimizi unutmadı. Hafta içi akşam 19:00 saatine kadar hafta sonları da cumartesi tüm gün istenen saatte randevunuz olsun olmasın hizmet verecek güç ve imkana sahip bir ağ bağlantısı bulunmaktadır. İletişim numaralarımız     0212 254 04 44 ve 0546 238 72 25 den ulaşabilirsiniz.

KEMERBURGAZ Petek Temizleme Servisi
Petek temizliği kış aylarında soğuklardan korunmak ve soğuk nedeniyle hasta olmamak için mutlaka yaptırılması gereken bir tesisat işidir. Petek temizleme nasıl yapılır? Özel makina ve basınçlı tesisat yıkama robotları ile yapılan detaylı bir işlemdir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla tortu bileşenleri yer kaplayarak radyatörlerin içerisinde bulunan kanalların tıkanmasına neden olur. Bu durum ise peteklerin yeterli ısınmasına engel olur. Yüksek kalitede ısı alabilmenin yolu petek temizliğinden geçer.

KEMERBURGAZ Yedek Parça Servisi
Öncelikli tercihimiz müşteri memnuniyeti, doğru teşhis, hızlı ve doğru onarım, düşük maliyet ve güler yüzlü personel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her ürün için tüm yedek parçalar firmamız tarafından temiz edilmektedir. İletişim numaralarımız 0212 254 04 44/0546 238 72 25 dir.

KEMERBURGAZ Yoğuşmalı Kombi Servisi
Yoğuşmalı Kombilerimiz yeni nesil teknoloji ile daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başladı. yoğuşmalı kombilerimiz yarı yoğuşmalı ve tam yoğuşmalı olarak iki tip cihaz olarak bulunmaktadır. Yoğuşmalı kombilerimiz standart hermetik ve bacalı kombilerden daha tasaruflu çalışmaktadır Yoğuşmalı cihazlarımızda bacadan çıkan atık gaz ve oluşan su buharını yoğuşma fan yardımıyla yoğuşma eşanjöründe ortaya çıkan enerjiyi tekrar kullanarak %30’a varan yakıt tasarufu ve çevreye salınan zararlı gaz salınımını azaltır. Yoğuşmalı cihazlarımızda standart kombilere göre yedek parça olarak daha maliyetlidir. Cihazlarımızın İçerisindeki Yoğuşma fanı Ana kart ve Gaz valfimiz en önemli yedek parçalarımızdır belirli değerlerde ve basınçlarda çalışmaları gerekmektedir. Aksi durumlarda cihazlarımızda yüksek maliyetlerde arızalar çıkabilmektedir.

KEMERBURGAZ Aynı Gün Kombi Servisi
Firmamız servis müşterilerine müsaitlik durumuna göre aynı gün servis olanağı sağlayabilmektedir. İstediğiniz güne randevu alabileceğiniz gibi aynı gün içinde hizmet alımıda yapabilirsiniz. Servisimiz uzman kadromuz ve tecrübeli müşteri temsilcileri ile yıllardır sorunsuz hizmet sunmaktan yanadır. Biz işiniz ehli ve hizmeette kusur vermeden 15 yıldır sizlerin sayesinde ayakta durmaya çalışıyoruz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir