Fulya Buderus Servisi Hizmet Bilgileri

Fulya ve yakın bölgelerinde arıza onarım ve teknik servis hizmetlerini veren firmamız özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenen ürünlerin arıza onarımlarını yapmaktayız. Bu arızaların hemen hemen tamamı hemen yerinde yapılmaktadır ve eğer cihaz yerinde tamiri mümkün değilse cihaz atölyemize dikkatli bir şekilde alınır ve tüm arızalar sizlerin bilgisi dahilinde onarımları yapılmaktadır.

Kombi Bakımı Faydaları Nelerdir ?

Kombi bakımlarının yapılması cihazlarınızın en başta daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır cihazlardaki temizlik ve gerekli bakımların yapılması cihazlarda karşılaşmış olduğunuz arızaların daha oluşmadan çözümlenmesini sağlamaktadır.

Kombi Petek Temizliğinin Faydaları Nelerdir ?

Peteklerin temizlikleri yapılmadığı takdirde ısınma daha az olur ve daha fazla bir enerji hazlanır buda size yüklü faturalar olarak geri dönmektedir bu açıdan her 2-3 senede 1 kez petek temizliği yaptırmanızda fayda bulunmaktadır.

 

Firmamız aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Fulya Buderus Kombi Bakım Hizmeti
  • Fulya Buderus Kombi Petek Temizliği
  • Fulya Buderus Kombi Parça Değişimi
  • Fulya Buderus Kombi Kart Tamiri
  • Fulya Buderus Kombi Arıza Servisi
  • Fulya Buderus Kombi Parçacı

Hizmetlerimiz aynı gün içinde yapılmakta ve yapılan tüm işlemler size resmi formlarımız ile bilgilendirme yapmaktayız.Bizlere ulaşmak için İletişim sayfamızdan yada hemen aşağıdaki çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

FulyaBuderus Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritasına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir