Peteklerinizin temizliği en az kombinizin bakımı ve temizliği kadar önemlidir zira kombinizi yeni dahi almış olsanız eğer peteklerinizin içinde sorun varsa (Kir – Pas – Tortu – Balçık Çamur)  bu petek temizliği yapılmadıysa sorununuz yani ısınma propleminiz devam edecektir. Peki kombi temizliği neden yapılmalıdır  sorusunun cevabını verelim.

Kombinizin ayarını hiç en yüksek seviyeye aldığınız halde kombi peteklerinin hiç ısınmadığını şahit oldunuzmu eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız sorun kombinizde değil peteklerinizdedir. Peteklerinizin alt kısımlarına elleriniz ile dokunduğunuzda peteklerin alt kısımları eğer soğuksa ve sadece peteklerin üst kısımları sıcaksa peteklerinizin ısıtmamasının sebebi alt kısımlarının çamur balçıkla tıkanmıştır.

Siz ne kadar kombinizin ayarını yükseltirseniz yükseltin peteklerinizin sadece yarısı ısınmaktadır bu yüzden’de sürekli olarak gaz yakımı gerçekleşmektedir bu gaz yakımının sonucunda’da çok yüksek faturalar ile karşılaşırsınız.

Petek temizliğini firmamız bu işlem için özel olarak üretilmiş cihazlar ile yapılmaktadır temizlik için extra başka bir şeye ihtiyaç yoktur peteğinizden yada havlupanınızdan rahatlıkla bu işlem yapılmaktadır. Temizlik esnasında cihazın içine bir temizlik kimyasalı konulmaktadır bu kimyasal sayesinde cihazın içindeki tortular sökülmektedir.

Kombilerin düzenli ve verimli çalışabilmeleri için bakım işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Bu bakım işlemleri gerçekleştiren yetkili firmalar bulunmaktadır. Bilge Teknik Kombi Servisi de bu firmalardan birisidir. Servisimiz Kombi arızalanmalarında veya Bakım sürelerinin geldiği noktalarda müşterilere hizmet sunan bir firmadır…

Firmamızın uzman petek temizleme ekipleri tarafından tüm kombi türlerinizin bakımını ve temizliğini yapmaktadır.

İSTANBUL KOMBİ Servis İletişim Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25 | 0212 254 04 44